Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
Szukaj Ogłoszeń
<< Pokaż wszystkie
Specjalista ds. budowlanych - Niemcy
Dodane: 10/06/2021 14:38:43
2 dni temu
Personnel Group Sp. z o.o. (nr certyfikatu: 20388) jest agencją zatrudnienia należącą do grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat. Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej działającej na rynku niemieckim, poszukujemy pracowników na stanowiska:

Malarz-Tapeciarz, Elektryk, Monter, Spawacz, Betoniarz oraz innych pracowników ogólnobudowlanych- praca na terenie Niemiec

nr ref.1/134/06/2021

Miejsce pracy: całe Niemcy
Opis stanowiska:
Poszukujemy pracowników do prac:
- malowanie - tapetowanie,
- prace elektryczne w branży budowlanej,
- montowanie konstrukcji stalowych w branży budowlanej,
- spawanie 111 oraz montaż konstrukcji stalowych,
- montowanie fasad i okien
- kosmetyka betonu, prace przy betonowaniu
- prace antykorozyjne
Wymagania
• ważny dowód osobisty lub paszport wydany przez kraj UE
• doświadczenie w branży budowlanej
• własny samochód
• gotowość do pracy na wysokości

Mile widziane:
- znajomość j.niemieckiego

Oferujemy
• wynagrodzenie w wysokości od 11,50 do 12,50 euro brutto/godz. - uzależnione od posiadanego doświadczenia
• pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę tymczasową
• dzienne diety oraz kilometrówka za każdy przepracowany dzień (50-60 euro)
• pełny wymiar czasu pracy + Zeitkonto (na nadgodziny) z agencją pracy tymczasowej z siedzibą w Niemczech
• zakwaterowanie w pensjonatach (koszt w wys.15-25 euro/osobę dzień)
• pracę w stabilnej niemieckiej firmie
• pracę w przyjaznej atmosferze wśród zaangażowanych ludzi

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

ragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel Group Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Zwycięstwa 52a w Gliwicach.
Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Kontakt:
Personnel Group Sp. z o.o.
Telefon:
505275587

Odsłon: 3
      Zobacz Katalog Toruńskich Wizytówek

TORUŃSKIE OGŁOSZENIA
www.torun.net-ogloszenia.pl